زینت زن=حفظ حجاب((Hejab pix))+عکس+پوستر
برادرم نگاهت×××خواهرم حجابت×××به حرمت خون شهدا حفظ فرما

لينک دوستان
پيوندهاي روزانه
لوگوي دوستان
طراح قالب

 

ماجرای تلخ توهین به خانم محجبه ایرانی در ام‌القرای اسلام کشف حجاب؛ شرط اجباری سفارت فرانسه در تهران برای صدور روادید بازگرداندن احترام به گذرنامه ایرانی پیشکش؛ حداقل نگذارید به اسلام توهین کنند

 

ماجرای تلخ توهین به خانم محجبه ایرانی در ام‌القرای اسلام کشف حجاب؛ شرط اجباری سفارت فرانسه در تهران برای صدور روادید بازگرداندن احترام به گذرنامه ایرانی پیشکش؛ حداقل نگذارید به اسلام توهین کنند

 

ماجرای تلخ توهین به خانم محجبه ایرانی در ام‌القرای اسلام

کشف حجاب؛ شرط اجباری سفارت فرانسه در تهران برای صدور روادید

بازگرداندن احترام به گذرنامه ایرانی پیشکش؛ حداقل نگذارید به اسلام توهین کنند


موضوعات مرتبط: اعتراض به بد حجابی، جنگ نرم و حجاب، مطالب خواندنی، متفرقه
برچسب‌ها: کشف حجاب, شرط اجباری سفارت فرانسه در تهران برای صدور روادید, دختر چادری
جمعه 1393/10/19 .:. 22:19 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix
 

به گزارش سایت رجانیوز، ماهنامه "همشهری آیه" که با رویکرد سبک زندگی دینی در موسسه همشهری منتشر می شود، در سرویس خانواده خود گفت‌وگوی مفصلی با خانواده وحید شمسایی؛ آقای گل فوتسال جهان انجام داده است که تاکید بسیاری بر حجاب اسلامی‌ و پوشش برتر که همان چادر مشکی است دارند. همسر و دختران شمسایی در این مصاحبه گفته‌اند که چادرشان را با هیچ چیز عوض نمی‌کنند.

 

به گزارش سایت رجانیوز، ماهنامه

 

 

به نقل از : دیده بان

 


موضوعات مرتبط: حجاب در اجتماعات، داستان با حجاب شدن، جنگ نرم و حجاب، مطالب خواندنی، متفرقه، پوستر حجاب، دختر بچه
برچسب‌ها: چادر را با هیچ چیز عوض نمی‌کنیم, چادر, همسر و دختران شمسایی, سبک زندگی دینی
جمعه 1393/07/11 .:. 4:12 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix

 

در روزگاری که زنها در خیابان ساپورت میپوشند...

لاک های شبرنگ میزنند ...

و در روز و شب مثل چراغ ها برق میزنند...

از دامن زن دیگر مردها به معراج نمی روند!!! بلکه به تاراج میروند...

 

 

به نقل از : گمنام آشنا 


موضوعات مرتبط: اعتراض به بد حجابی، جنگ نرم و حجاب، زنان خیابانی
برچسب‌ها: مرد ها به تاراج میروند, دختر, ایران, زن, اعتراض به بد حجابی
پنجشنبه 1393/06/20 .:. 22:31 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix
یکشنبه 1393/06/02 .:. 0:31 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix

به گزارش گروه اجتماعی”ره به ری” :  واقعاً معلوم نیست که چرا مجبوریم برای یک اقدام فرهنگی در راستای احیای ارزش های دینی و ملی این‌قدر نیاز به توجیه و دلیل باشد و حال آنکه بسیاری از راهکارهای و پیشنهادهای غربی برای بسیاری از به اصطلاح روشنفکران و اصلاح طلبان ما لازم‌الاجراست و نیاز به هیچ تطبیقی ندارد.

 

اقدام اخیر دکتر قالیباف مبنی بر جداسازی محیط کار زنان در شهرداری تهران که در درجه اول هدفی جز تکریم شخصیت زن ندارد با هجمه ای وسیع از سوی رسانه‌های معاند و برخی از اصلاح طلبان قرار گرفته است و دلایلی در رد این طرح ارزشمند می‌آورند که نقض آن دلایل حتی در کشورهای غربی نیز سال‌ها پیش از این به وقوع پیوسته است.
 
 
از جمله هم صدایی‌ها و اشتراکات اصلاح طلبان با رسانه‌های بیگانه، القا این موضوع است که حضور هم زمان مرد و زن در محیط کار، سال‌ها و دهه‌ها در غرب سابقه دارد و این مسئله هیچ مشکلی برای آن‌ها فراهم نیاورده است و حتی در بعضی موارد افزایش بازدهی را نیز به همراه داشته است.
 
 
رادیو فردا در مقاله‌ای با عنوان «چهار توجیه غیرمذهبی جدایی جنسیتی» به قلم مجید محمدی مدعی شد «نهادهای عمومی و دولتی جمهوری اسلامی در دور تازه‌ای از تفکیک‌های جنسیتی در جهت راضی کردن رهبر جمهوری اسلامی از خود به توجیه این موضوع با تمسک به ارزش‌های مختلف انسانی و عقلانی و سنتی می‌پردازند».
 
 
رادیو فردا در مورد غیر منطقی بودن این طرح نوشت:
 
« امروز در همه نقاط دنیا (به‌جز عراق تحت داعش و عربستان سعودی و قبلاً افغانستان تحت طالبان) زنان همدوش با مردان کار می‌کنند و اختلاط آن‌ها در محیط کار برای زنان بی‌حرمتی یا منجر به بی‌حرمتی تلقی نمی‌شود. همان‌طور که ممکن است یک مرد در محیط کار به زنی متلک بگوید یک مرد ممکن است با مرد همکار خود به ضرب و شتم بپردازد. راه‌حل جدا کردن محیط کار این‌ها از هم نیست.»
 
 
این ادعای رادیو زمانه در حالی مطرح می‌شود که زنان در جوامع غربی قربانی شماره یک آزار جنسی در محیط کار هستند تا جایی که گیدنز (نویسنده کتاب معروف جامعه شناسی)، آزار جنسی زنان را در محیط کار در غرب، پدیده ای «بسیار معمول» دانسته است و به گفته او، آزار جنسی بخش بزرگی از زنان شاغلِ حقوق بگیر را مستقیماً تحت تأثیر قرار می‌دهد. از جهتی همه زنان قربانیان تجاوز جنسی هستند، زیرا ناچارند احتیاطهای خاصی برای حفاظت خود به عمل آورند و با ترسِ تجاوز جنسی زندگی کنند.
 
آزاد جنسی علیه زنان در محیط‌های کاری در کشورهای غربی در سطوح مختلفی صورت می‌پذیرد که در ذیل به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌شود.
 
 
 
آزار جنسی زنان آمریکایی و اروپایی در محیط کار
 
از جمله مشکلاتی که محیط کار برای زنان اروپایی و آمریکایی ایجاد نموده است، تجاوز و سوء استفاده جنسی از آنان را به یک اپیدمی تبدیل کرده است. «رنکن کپل» در گزارش سازمان بین المللی کار (در سال ۱۹۹۸) می‌نویسد:
 
«برپایه گزارش‌های شخصی، تخمین زده شده است که در انگلستان از هر ده زن، هفت نفر در دوره زندگی شغل خود به مدتی طولانی دچار آزار جنسی می‌گردند. آزار جنسی ممکن است رویدادی منفرد یا الگوی رفتاری پیوسته و ثابت باشد. در حالت اخیر، زنان غالباً در حفظ آهنگ معمول کار خویش با دشواری روبه رو می‌شوند. ممکن است مرخصی استعلاجی بگیرند یا به کلی از کارشان دست بکشند.»
 
 
 
اما آزار جنسی زنان در محیط‌های کاری تنها مختص جزیره نمی‌شود و به گزارش رادیو فرانسه، بر اساس یک نظرسنجی از هر ۵ زنی که در فرانسه مشغول به کار هستند یک نفر در محل کار خود  مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌گیرد.
 
 
 
 
 
 
تصویر اعتراض به تجاوز جنسی در محیط های کاری در کشورهای اروپایی
 
 
از اروپا که بگذریم به آمریکا می‌رسیم که در این کشور کار از آزار جنسی گذشته است و قتل زنان در محیط‌های کاری به امری متداول تبدیل شده است
 
 
روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی در سال ۱۹۹۰ در این باره نوشت:
 
 
«کاترین بل متخصص بیماری‌های مسری در مؤسسه ملی ایمنی شغلی و تندرستی امریکا معتقد است: اگر زنی در محیط کار و بر اثر جراحات وارد شده فوت کرد، مطمئن باشید که وی را به قتل رسانده‌اند. شمار زنان سیاه پوستی که در محیط کار کشته می‌شوند، دو برابر زنان سفید پوست است. شمار زنان سیاه پوست که هر سال به قتل می‌رسند، چهار برابر زنان سفید پوست است؛ اما احتمال به قتل رسیدن زنان سفید پوست، در ارتش بیشتر است.
 
 
 
آزار جنسی زنان در ارتش
 
 
تجاوز به زنان ارتشی در ارتش‌های غربی نیز یک اپیدمی خطرناک برای زنان است که متأسفانه به دلیل تابوهای اجتماعی بسیاری از این موارد حتی به گوش کسی هم نمی‌رسد.
 
ماریسلا گازمن، از نظامیان زن ارتش آمریکاست که از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۲ به‌عنوان تکنسین رایانه در جزیره دیه گو گارسیا و سپس در ناپل ایتالیا خدمت کرد. وی در یکی از اردوگاه‌های نظامی آمریکا برای اولین بار مورد تجاوز قرار گرفت اما ترس و وحشت وی از افشای این موضوع سبب شد برای همیشه این مسئله را مخفی نگه دارد.
 
 
 
 
 
 
گازمن در گفتگو با متخصصان بیماری‌های روانی گفت از زمان حضور زنان در ارتش آمریکا موضوع تجاوز و خشونت‌های جنسی علیه آنان وجود داشته و در آینده هم ادامه دارد و نکته مهم اینجاست که از میان شمار بسیار زیاد تعداد اندکی از قربانیان تجاوز جنسی به خود جرات می‌دهند که در این باره صحبت کنند در حالی که بسیاری از قربانیان اساساً سکوت می‌کنند و قربانی بی تفاوتی حاکم بر خشونت‌های جنسی در ارتش این کشور شده‌اند.
 
 
نکته عجیب تر اینجاست که حتی هنجارهای موجود در ارتش آمریکا و قوانین این کشور نیز اهمیت چندانی به این آزار جنسی زنان نمی‌دهد و «مایلا هیدر» از نظامیان آمریکایی که در ارتش مورد تجاوز جنسی قرار گرفت، در این رابطه می‌گوید:
«فرمانده واحد نظامی محل خدمت من، از این موضوع مطلع شد اما هیچ اقدامی صورت نداد، زیرا سربازان برای داشتن سابقه درخشان در دوران خدمت، نمی‌توانند موارد تجاوز و آزارهای جنسی را به فرماندهان گزارش کنند.»
 
 
اوضاع نا به سامان حقوقی در حمایت از زنان آسیب دیده در ارتش فرانسه هم مشابهت دارد و به نوشته “گاردین” بر اساس یافته‌های یک نظرسنجی از هر ۶ قربانی در ارتش فرانسه ۳ قربانی مربوط به جرایمی جنسی است. “رویترز” در این باره نوشته است سیستم قضایی فرانسه و قوانین این کشور در تعریف جرم و جنایت جنسی بیش از حد مبهم بوده است.
 
 
سوء استفاده از زنان در محیط‌های آموزشی
اما این پایان ماجرا نیست و آزار جنسی زنان در کشورهای عمومی و نهادهای عمومی آن سری دراز دارد و حتی محیط‌های آکادمیک نیز از این آسیب به دور نمانده‌اند.
 
روابط جنسی در محیط‌های آموزشی بخصوص وقتی بین مربیان و دانش آموزان و دانشجویان اتفاق می افتد از حساسیت خاصی برخوردار است.
 
 
در دو سه مطالعه مختلف توسط انجمن زنان دانشگاهی آمریکا در ایالات متحده بین ۱۰ تا ۳۸ درصد از دانشجویان حداقل یک بار تحت توجهات جنسی ناخواسته از سوی کارمندان محل آموزش خود قرار داشته‌اند.
 
 
در یک بررسی در ۲۰۰۲ میلادی حدود ۶۰ درصد از زنان و مردان دانشجو مورد بررسی قرار گرفتن در معرض آزار جنسی از سوی دیگران – من‌جمله همکلاسی‌های خود – را مورد تأیید قرار دادند.
 
 
راه حل چیست؟
آزار دیدن زنان در محیط‌های مختلط مسئله ای است که در غرب مورد بررسی‌های فراوان قرار گرفته است و آن‌ها نیز با عبور از راهکارهایی چون آموزش، کنترل، نظارت و… دریافته‌اند که بهترین راهکار تفکیک زنان تا حد ممکن است.
 
برای نمونه بانوان در شهرهایی مانند مکزیکو سیتی (مکزیک)، توکیو (ژاپن)، نیویورک (آمریکا)، ریودوژانیرو (برزیل)، دهلی نو (هند) و چند شهر و کشور دیگر دنیا از آزار و اذیت جنسی در فضای مترو رنج می‌برند. ولی این نارضایتی معمولاً خاموش مانده است. سختی کنترل آزار جنسی در فضای مترو، برای نیروهای امنیتی کار دشواری است و به همین دلیل است که امروزه بسیاری از کشورها، مانند، برزیل، بلاروس، فیلیپین، مکزیک، هند، مصر، اندونزی، مالزی، امارات، تایوان، و ژاپن به این نتیجه رسیده‌اند که واگن مخصوص خانم‌ها راه حل خوبی برای این مشکل است.
 
 
منبع:فرهنگ نیوز
 
*******************************************************
 
مطالب مرتبط :
 

موضوعات مرتبط: حجاب در اجتماعات، جنگ نرم و حجاب، من چادرم را دوست دارم، مطالب خواندنی، متفرقه، زنان خیابانی
برچسب‌ها: دام غرب برای زنان ایران, دانلود طرح تکريم بانوان شهرداري تهران, صوت, حجاب در ایران
پنجشنبه 1393/05/23 .:. 11:29 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix

 

 

اسمش شد مـــــــــــد!!!


شلوار لــــــی را برایمان فرستادند ، اول زیاد هم بــــد نبود،

بعد شد آفـــــــــت غیرت و حیا

پسرانه اش از بالا کوتاه شـــد و دخترانه اش از پایین

چادر شــد مانتو های بلند،مانتو ها ذره ذره آب رفت،

حالا دیگر باید آن را بلــــــــــوز

نامید،چادر چادری ها هم کم کم تبدیل به شنــــــل شده،

یا آنقــــــدر نازک که

بودنش طعنه ایست به نبودنش

حالا که دیگر شلـــــوار جایش را به ساپـــورت داده،

روسری ها هم که از عقب و جلو آب رفته!

مانده ام فردا فرزندان این نســــــل هنوز هم

مـــــــــــــــــادر

را اسوه پاکی و

پــــــــــــــــــــدر

را مظهر مردانگی میدانند؟!!!

 

 


موضوعات مرتبط: اعتراض به بد حجابی، جنگ نرم و حجاب، حجاب دختران بسیجی، من چادرم را دوست دارم، مطالب خواندنی، متفرقه، پوستر حجاب، زنان خیابانی
برچسب‌ها: شلوار لی, محجبه, اعتراض به بد حجابی, چادر اسلامی
چهارشنبه 1393/05/01 .:. 17:5 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix

 

هــــــوا گرم بود

 

نسیم ملایمی می وزیـــــــد ...

چه

هنری بود ، رقص بلــــــــــوندی هایت در هوا .

 

چه

خنکـــــــ میشدی با آن آستیــــــــن کوتاه .

چه

 

جذابــــــ بودی با آن عشوه و خنده ها .

 

کنارم نشسته بودی و

                        حس نکردی لذّت مرا :

 

وقتــی راننــده

مـــرا          【خانومـ 】

و خطاب کـرد تـــو را     خانومـــی◄

و

من هم چنان به خـانــوم بودن خـــود می بالــم ...

 

 

 

 

به همت وبلاگ :˙·٠•♥❤ گل های محبت ❤♥•٠·˙


موضوعات مرتبط: قطعات ادبی و اشعار حجاب، داستان با حجاب شدن، جنگ نرم و حجاب، مطالب خواندنی، پوستر حجاب
برچسب‌ها: مرا خانومـ و تو را خانومی خطاب می کنند, چادر, دختر چادری و محجبه ایرانی, دختر, دانلود
چهارشنبه 1393/05/01 .:. 16:47 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix
دوشنبه 1393/03/26 .:. 13:11 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix

 

به گزارش بولتن نیوز، به نقل از تابناک، باربارا اسلاوین، خبرنگار المانیتور در این باره نوشته است:

این نه طلبه که تحصیلات تکمیلی خود را می‌گذرانند، به دانشگاهی در ایالت ویرجینیا رفته‌اند. آن‌ها افزون بر این از واشنگتن و آمیش در لانکستر پنسیلوانیا نیز بازدید کرده‌اند.

اسلاوین ضمن اشاره به خوش‌بینی این طلاب به مذاکرات هسته‌ای اظهار داشته که آن‌ها تحت تأثیر ارزش‌های خانواده و سبک زندگی ساده مردم منطقه آمیش قرار گرفته‌اند.

 

 

اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا به گزارش بولتن نیوز، به نقل از تابناک، باربارا اسلاوین، خبرنگار المانیتور در این باره نوشته است: این نه طلبه که تحصیلات تکمیلی خود را می‌گذرانند، به دانشگاهی در ایالت ویرجینیا رفته‌اند. آن‌ها افزون بر این از واشنگتن و آمیش در لانکستر پنسیلوانیا نیز بازدید کرده‌اند. اسلاوین ضمن اشاره به خوش‌بینی این طلاب به مذاکرات هسته‌ای اظهار داشته که آن‌ها تحت تأثیر ارزش‌های خانواده و سبک زندگی ساده مردم منطقه آمیش قرار گرفته‌اند.
 
 
 

موضوعات مرتبط: حجاب در اجتماعات، حجاب دانشجویان، داستان با حجاب شدن، جنگ نرم و حجاب، من چادرم را دوست دارم، مطالب خواندنی، متفرقه
برچسب‌ها: نخستین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا, عکس, طلبه زن, دختر محجبه و چادری ایرانی, دختر ایرانی و محجبه
پنجشنبه 1393/02/25 .:. 19:2 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix
   حامد زماني، خواننده ارزشي و جوان كشورمان در آخرين اثر هنري خود به موضوع حجاب و عفاف پرداخته است.   وي كه با رجانيوز گفتگو مي كرد اعلام داشت اين اثر را به ساحت حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها تقديم مي كند.   گفتني است این ترانه را ميلاد عرفانپور سروده که به تنظیم امید رهبران و آهنگسازی حامد زمانی ساخته شده است.   ميكس و مستر اين اثر هنري نيز توسط شاهين منصوري و علي درخشنده انجام گرفته است.    [Click to listen] دانلود صوت با کیفیت بالا    [Click to listen] دانلود صوت با کیفیت متوسط    دانلود کلیپ


حامد زماني، خواننده ارزشي و جوان كشورمان در آخرين اثر هنري خود به موضوع حجاب و عفاف پرداخته است.

وي كه با رجانيوز گفتگو مي كرد اعلام داشت اين اثر را به ساحت حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها تقديم مي كند.

گفتني است این ترانه را ميلاد عرفانپور سروده که به تنظیم امید رهبران و آهنگسازی حامد زمانی ساخته شده است.

ميكس و مستر اين اثر هنري نيز توسط شاهين منصوري و علي درخشنده انجام گرفته است.دانلود صوت با کیفیت بالا


دانلود صوت با کیفیت متوسط


دانلود کلیپ
موضوعات مرتبط: حجاب در اجتماعات، کلیپ های دیدنی، اعتراض به بد حجابی، قطعات ادبی و اشعار حجاب، جنگ نرم و حجاب، حجاب دختران بسیجی، مطالب خواندنی
برچسب‌ها: سرود ملي ‌حجاب‌ و عفاف با صداي حامد زماني, سرود ملي ‌حجاب‌ و عفاف, با صداي حامد زماني
جمعه 1393/02/19 .:. 19:23 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix
جمعه 1393/02/19 .:. 19:13 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix
نامه شهید علی خلیلی به رهبر معظم انقلاب ۱۵ روز قبل از شهادت

 نامه‌ای از شهید خلیلی خطاب به رهبر معظم انقلاب منتشر شده است و او در این نامه نسبت به برخی اظهارات در قبال عملی که انجام داده سخن گفته است. او در نامه خود به رهبر معظم انقلاب نوشته است که :«آقاجان!بخدا دردهایی که می‌کشم به اندازه ی این درد که نکند کاری بر خلاف رضایت شما انجام داده باشم مرا اذیت نمی‌کند. مگر خودتان بارها علت قیام امام حسین(ع) را امر به معروف و از منکر تشریح نفرمودید؟مگر خودتان بارها نفرمودید که بهترین راه اصلاح جامعه تذکر لسانی است؟ یعنی تمام کسانی که مرا توبیخ کردند و ادعای انقلابی‌گری دارند حرف شما را نمی فهمند؟»

شهید علی خلیلی بعد از اتفاق آن شب نیمه شعبان که بر اثر پاره شدن شاهرگ گردنش به دلیل اصابت چاقو و ساعت‌ها طول کشیدن بستری شدنش در یک بیمارستان به بستر بیماری افتاد؛ در طول این چند سال با هزینه‌های عجیب درمان مواجه شد به گونه‌ ای که خانواده او بخش قابل توجهی از سرمایه، خانه و وسایل زندگی خود را برای درمان او هزینه کردند.

   سلام آقا جان!   امیدوارم حالتان خوب باشد. آنقدرخوب که دشمنانتان از حسودی بمیرند و از ترس خواب بر چشمانشان حرام باشد. اگر از احوالات این سرباز کوچکتان خواستار باشید،خوبم؛دوستانم خیلی شلوغش میکنند. یعنی در برابر جانبازی هایی که مدافعان این آب و خاک کرده اند،شاهرگ و حنجره و روده و معده من عددی نیست که بخواهد ناز کند…   هر چند که دکترها بگویند جراحی لازم دارد و خطرناک است و ممکن است چیزی از من نماند…من نگران مسائل خطرناک تر هستم… من میترسم از ایمان چیزی نماند.    آخر شنیده ام که پیامبر(ص) فرمودند: اگر امر به معروف و نهی از منکر ترک شود، خداوند دعاها را نمی شنود و بلا نازل میکند. من خواستم جلوی بلا را بگیرم.اما اینجا بعضی ها میگویند کار بدی کرده ام.   بعضی ها برای اینکه زورشان می آمد برای خرج بیمارستان کمک کنند میگفتند به تو چه ربطی داشت؟!!مملکت قانون و نیروی انتظامی دارد!ولی آن شب اگر من جلو نمی رفتم، ناموس شیعه به تاراج میرفت ونیروی انتظامی خیلی دیر میرسید. شاید هم اصلا نمی رسید…یک آقای ریشوی تسبیح بدست وقتی فهمید من چکار کرده ام گفت : پسرم تو چرا دخالت کردی؟ قطعا رهبر مملکت هم راضی نبود خودت را به خطر بیندازی!   من از دوستانم خواهش کردم که از او برای خرج بیمارستان کمک نگیرند، ولی این سوال در ذهنم بوجود آمد که آقاجان واقعا شما راضی نیستید؟؟ آخر خودتان فرمودید امر به معروف و نهی از منکر مثل نماز شب واجب است.آقاجان!بخدا دردهایی که میکشم به اندازه ی این درد که نکند کاری بر خلاف رضایت شما انجام داده باشم مرا اذیت نمیکند.   مگر خودتان بارها علت قیام امام حسین(ع) را امر به معروف و از منکر تشریح نفرمودید؟مگر خودتان بارها نفرمودید که بهترین راه اصلاح جامعه تذکر لسانی است؟یعنی تمام کسانی که مرا توبیخ کردند و ادعای انقلابی گری دارند حرف شمارا نمی فهمند؟؟یعنی شما اینقدر بین ما غریب هستید؟؟   رهبرم!جان من و هزاران چون من فدای غربتت. بخدا که دردهای خودم در برابر درد های شما فراموشم میشود که چگونه مرگ غیرت و جوانمردی را به سوگ مینشینید.آقا جان!من و هزاران من در برابر درد های شما ساکت نمی نشینیم و اگر بارها شاهرگمان را بزنند و هیچ ارگانی خرج مداوایمان را ندهد بازهم نمی گذاریم رگ غیرت و ایمان در کوچه های شهرمان بخشکد.   بشکست اگر دل من بفدای چشم مستت   سر خمَ می سلامت شکند اگر سبویی   . . . . . . اخبار بیشتر در ادامه مطلب


سلام آقا جان!

امیدوارم حالتان خوب باشد. آنقدرخوب که دشمنانتان از حسودی بمیرند و از ترس خواب بر چشمانشان حرام باشد. اگر از احوالات این سرباز کوچکتان خواستار باشید،خوبم؛دوستانم خیلی شلوغش میکنند. یعنی در برابر جانبازی هایی که مدافعان این آب و خاک کرده اند،شاهرگ و حنجره و روده و معده من عددی نیست که بخواهد ناز کند…

هر چند که دکترها بگویند جراحی لازم دارد و خطرناک است و ممکن است چیزی از من نماند…من نگران مسائل خطرناک تر هستم… من میترسم از ایمان چیزی نماند.


آخر شنیده ام که پیامبر(ص) فرمودند: اگر امر به معروف و نهی از منکر ترک شود، خداوند دعاها را نمی شنود و بلا نازل میکند. من خواستم جلوی بلا را بگیرم.اما اینجا بعضی ها میگویند کار بدی کرده ام.

بعضی ها برای اینکه زورشان می آمد برای خرج بیمارستان کمک کنند میگفتند به تو چه ربطی داشت؟!!مملکت قانون و نیروی انتظامی دارد!ولی آن شب اگر من جلو نمی رفتم، ناموس شیعه به تاراج میرفت ونیروی انتظامی خیلی دیر میرسید. شاید هم اصلا نمی رسید…یک آقای ریشوی تسبیح بدست وقتی فهمید من چکار کرده ام گفت : پسرم تو چرا دخالت کردی؟ قطعا رهبر مملکت هم راضی نبود خودت را به خطر بیندازی!


من از دوستانم خواهش کردم که از او برای خرج بیمارستان کمک نگیرند، ولی این سوال در ذهنم بوجود آمد که آقاجان واقعا شما راضی نیستید؟؟ آخر خودتان فرمودید امر به معروف و نهی از منکر مثل نماز شب واجب است.آقاجان!بخدا دردهایی که میکشم به اندازه ی این درد که نکند کاری بر خلاف رضایت شما انجام داده باشم مرا اذیت نمیکند.

مگر خودتان بارها علت قیام امام حسین(ع) را امر به معروف و از منکر تشریح نفرمودید؟مگر خودتان بارها نفرمودید که بهترین راه اصلاح جامعه تذکر لسانی است؟یعنی تمام کسانی که مرا توبیخ کردند و ادعای انقلابی گری دارند حرف شمارا نمی فهمند؟؟یعنی شما اینقدر بین ما غریب هستید؟؟


رهبرم!جان من و هزاران چون من فدای غربتت. بخدا که دردهای خودم در برابر درد های شما فراموشم میشود که چگونه مرگ غیرت و جوانمردی را به سوگ مینشینید.آقا جان!من و هزاران من در برابر درد های شما ساکت نمی نشینیم و اگر بارها شاهرگمان را بزنند و هیچ ارگانی خرج مداوایمان را ندهد بازهم نمی گذاریم رگ غیرت و ایمان در کوچه های شهرمان بخشکد.

بشکست اگر دل من بفدای چشم مستت

سر خمَ می سلامت شکند اگر سبویی.
.
.
.
.
.

اخبار بیشتر در ادامه مطلبادامه مطلب
موضوعات مرتبط: جنگ نرم و حجاب، مطالب خواندنی، متفرقه
برچسب‌ها: نامه شهید علی خلیلی به رهبر معظم انقلاب, شهید علی خلیلی, امر به معروف و نهی از منکر
جمعه 1393/01/08 .:. 10:31 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix

17 سال، 20 سال، پُر پُرش 25 سال، سن و سال جوان هایی بود که درس و مدرسه و دانشگاه را نیمه کاره رها می کردند و راهی جبهه ها می‎شدند. وصیت نامه هایشان را که می خوانی، گویا با چهل ساله هایی طرفی که دیگر چم و خم روزگار را یاد گرفته اند و بعد از یک راه طی شده ـ به قول آوینی ـ، نشسته اند وصیت نامه نوشته اند.


راه این شهدا همچنان ادامه یافت و مردم کشورهایی همچون بحرین٬ سوریه و لبنان برای رسیدن به عزت و آزادگی جان‎ها بر کف دست‎هایشان گرفتند و جنگیدند.

راه شهادت هنوز هم بسته نشده و چه بسیار شیردلانی در توطئه‎های تروریستی کوردلان در همین سرزمین مادری‎مان به معنای واقعی "عاقبت به خیری" رسیدند.

در این بین٬ شهدایی بودند که هنگام دفن٬ لبخندی بر این دنیای فانی زدند و به لشگر سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) پیوستند. ما نیز نتوانستیم به سادگی از کنار این موضوع گذر کنیم.
 شهید اول: سن تقی‎پور گلسفیدی


فرازهایی از وصیتنامه این شهید: خیلی دوست دارم در مراسم و مجالسی که به خاطرم برگزار می نمایید، نوحه ی ابی عبدالله الحسین(ع) و روضه ی آن حضرت را بخوانید تا ملت منقلب و مسلمان به خاطر آن حضرت بگریند و دیگر آن که می خواهم در کنار دیگر یارانم در بهشت تازه آباد سلمانشهر آرام گیرم و با آنان تجدید بیعت نمایم و ضمناً به مدت دوازده روز روزه بدهکار هستم. لطفاً برایم آن ها را به جا آورید. همچنین نماز قضا بسیار دارم، اگر لازم باشد برایم انجام دهید.

از مال دنیا چیزی ندارم، ولی اگر احیاناً مالی است که اکنون به خاطر ندارم، از خانواده  تقاضا می کنم تا آن ها را در راه خدا انفاق کنند تا در آن دنیا با دست خالی از مادیات به دیدار پروردگارم بروم و خدای ناکرده چیزی مرا به خودش وابسته نگرداند.
پنج شنبه بیست و یکم مردادماه 1361 اهواز پایگاه شهیدبهشتی تیپ کربلا گردان علی ابن ابی طالب(ع) گروهان یکم

 
شهید دوم: محمدرضا حقیقی
این شهید شب 21 بهمن 1364 يعني در هفتمين سالگرد انقلاب اسلامي، در تركيب گردان كربلاي اهواز در عمليات والفجر 8  فاو شركت کرد و سرانجام درهمين عمليات در ساحل فاو به شهادت رسيد. پيكر مطهرش پس از چند روز كه در سرد خانه نگهداري شد به اهواز انتقال يافت و طي مراسمي با حضور خانواده و جمعي از مردم تشييع و در بهشت آباد اهواز در آغوش خاک آرام گرفت.
 
 
شهید سوم: شهید رضا قنبری
این شهید 19 دی ماه سال 65 در عمليات كربلاي 5 درحالی که در شلمچه تيربارچي بود، پس از اصابت تيري به قلبش در دم به شهادت رسید.
فرازهایی از وصیتنامه این شهید: اگر تكه تكه هم بشوم دست از دين اسلام بر نمي دارم. بخدا قسم از من حقير بشنويد مال اين دنيا هيچ ارزشي ندارد و هيچ بهانه و دليلي براي شركت نكردن در جنگ را نداريد.

ولي حب دنيا و سستي ايمان نميگذارد شما بسوي خداي خود بشتابيد. بترسيد از اينكه هر هفته نامه اعمال ما دو مرتبه پيش امام زمان (عج) باز مي شود.

نكند خداي ناكرده امام زمان (عج) از دست ما ناراحت و شرمنده شود. مگر خون شما از خون امام حسين (ع) و يارانش رنگين تر است و يا از آ نان معصوم تريد. در راه اسلام شهيد شدند تا اين آزادي را براي شما بدست آورند.

بياييد لااقل اگر ايمان نداريد آزاد مرد باشيد. نگذاريد كه دشمن به خاك و ناموس شما تجاوز كند. قرآن مي فرمايد: هر كس خود را شناخت خداي خود را شناخته است. بياييد فكر كنيد و ببينيد كه هستيد،از كجا آمده ايد و به كجا خواهيد رفت.
 

 
شهید چهارم: علی المؤمن
مهندس شهید "علی المومن " جوان پاک باخته بحرینی که سلحشورانه در میدان دفاع از حق و حقیقت قدم نهاد و  جان پاکش را در این راه فدا کرد.
نیروهای رژیم آل‎خلیفه در حال هجوم به جمعیت تحصن کننده در میدان "لؤلؤه"  بودند که شهید علی المومن نجات جان زنان مستقر در میدان٬ خود را سپر تهاجم نمود.


 
شهید پنجم: حبیب لک زایی
سردار بی ادعا و گمنام زمین و نام آَشنای آسمانی‌ها، در 25 مهر ماه 1391 در مأموریت کاری و در لباس سبز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش مصادف با سالروز شهادت حضرت امام جواد(ع) و در سومین سالگرد شهادت سرداران شهید نورعلی شوشتری و شهید رجب‏علی محمدزاده ـ که به تعبیر سردار شهید لک‏زایی شهدای وحدت، امنیت و خدمت بودند ـ به فیض شهادت نائل شد و در سایه سپیدارهای ملکوت آرمید.


از مهم‎ترین مسوولیت‎های این شهید می‎توان به "تک تیرانداز گردان کمیل لشکر 41 ثارالله در دشت عباس"٬ "حضور در جبهه با سپاه حضرت رسول(ص)"٬ "تلاش فراوان برای جذب و اعزام نیرو به جبهه"٬ "تک تیرانداز گردان 409 لشکر 41 ثارالله(ع) در جنوب اهواز"٬ "مسئول اکیپ گشت پایگاه زابل"٬ "مسئول بسیج پایگاه زابل در سال 61"٬ "فرمانده حوزه مقاومت نجف اشرف بخش مرکزی زابل در سال 63"٬ "مسئول ستاد گردان لشکر 41 ثارالله در جنوب شلمچه در سال 66"٬ "کمک فراوان به سیل‌زدگان زابل

در سال‌های 69 و 70"٬ "نقش تعیین‌کننده در عملیات نصر 3 در مقابله با اشراری که اموال عمومی سنگین را در سال 70 از منطقه دزدیده بودند"٬ "فرمانده سپاه زابل از سال 69 تا 79
معاون هماهنگ کننده منطقه مقاومت سیستان و بلوچستان از سال 79 تا 86"٬ "جانشین فرمانده منطقه مقاومت و جانشین فرمانده سپاه سلمان از سال 87 تا هنگام شهادت" اشاره کرد. 
شهید ششم: سید وسام شرف الدین
سید وسام محسن شرف الدین معروف به ; ید نصر‌الله از جمله نیروهای لبنانی بود که برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) و مردم مظلوم سوریه عازم این کشور شد.
این شهید سرانجام روز پنجشنبه هفتم آذرماه 92 در حومه دمشق به شهادت رسید.
 


موضوعات مرتبط: حجاب و شهدا، داستان با حجاب شدن، جنگ نرم و حجاب، مطالب خواندنی، متفرقه
برچسب‌ها: شهدایی که هنگام دفن لبخند زدند, شهدا, شهید, عکس شهدا هنگام دفن
سه شنبه 1392/12/20 .:. 22:49 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix


مرحوم آیت الله حاج شیخ محمد تقی بافقی یکی از علمای بزرگ، جلیل القدر، صاحب مقامات و کرامات و در امر به معروف و نهی از منکر بسیار سختگیر و با شجاعت و بی باک بود. چنانکه در یکی از حمام ها دید سرهنگی ریش خود را می تراشد؛ نزدیک آمده به او گفت: مگر تو نمی دانی که در اسلام ریش تراشی حرام و گناه است؛ چگونه به این گناه اقدام می کنی؟


سرهنگ از جرأت و اهانت ایشان عصبانی شده؛ کشیده ای به صورت شیخ زد و گفت به تو چه من ریشم را می تراشم؟ شیخ با کمال خونسردی مانند یک پدر دلسوز که فرزندش را نصیحت کند؛ طرف دیگر صورتش را به سمت او گرفت و فرمود: یک کشیده هم به این طرف صورتم بزن؛ ولی خواهش می کنم ریشت را نتراش.

سرهنگ از مشاهده این حلم و موعظه خیرخواهانه از عمل خود پشیمان شده از سلمانی حمام، سؤال کرد؛ این آقا کیست؟ سلمانی گفت: این آقا شیخ محمد تقی بافقی است.

سرهنگ چون شیخ را شناخت؛ بیشتر ناراحت شد. آمد و دست آقا را بوسید و عذر خواهی کرد و بعد به دست ایشان توبه کرد. بالاخره از نفس پاک شیخ عاقبت به خیر شد.

مرحوم شیخ محمد تقی بافقی در تمام شهر قم، ریش تراشی را قدغن کرد و از سلمانی های قم تعهد گرفته بود که ریش نتراشند.


   مرحوم آیت الله حاج شیخ محمد تقی بافقی یکی از علمای بزرگ، جلیل القدر، صاحب مقامات و کرامات و در امر به معروف و نهی از منکر بسیار سختگیر و با شجاعت و بی باک بود. چنانکه در یکی از حمام ها دید سرهنگی ریش خود را می تراشد؛ نزدیک آمده به او گفت: مگر تو نمی دانی که در اسلام ریش تراشی حرام و گناه است؛ چگونه به این گناه اقدام می کنی؟   سرهنگ از جرأت و اهانت ایشان عصبانی شده؛ کشیده ای به صورت شیخ زد و گفت به تو چه من ریشم را می تراشم؟ شیخ با کمال خونسردی مانند یک پدر دلسوز که فرزندش را نصیحت کند؛ طرف دیگر صورتش را به سمت او گرفت و فرمود: یک کشیده هم به این طرف صورتم بزن؛ ولی خواهش می کنم ریشت را نتراش.   سرهنگ از مشاهده این حلم و موعظه خیرخواهانه از عمل خود پشیمان شده از سلمانی حمام، سؤال کرد؛ این آقا کیست؟ سلمانی گفت: این آقا شیخ محمد تقی بافقی است. سرهنگ چون شیخ را شناخت؛ بیشتر ناراحت شد. آمد و دست آقا را بوسید و عذر خواهی کرد و بعد به دست ایشان توبه کرد. بالاخره از نفس پاک شیخ عاقبت به خیر شد. مرحوم شیخ محمد تقی بافقی در تمام شهر قم، ریش تراشی را قدغن کرد و از سلمانی های قم تعهد گرفته بود که ریش نتراشند.   در ایام سلطنت رضاخان، دستگاه سلطنتی ، تعمد داشتند که فحشا و منکرات را آشکار سازند؛ این مرحوم با همکاری سایر علمای قم با شدت با منکرات مبارزه می کرد. این جریان به گوش حکومت جابر رسید و از طرف دولت آگاهی منتشر شد که کسی حق نهی از منکر ندارد و باید مردم در اعمال وکارهای خود آزاد باشند. این اطلاعیه را به دیوارهای شهر نصب کردند. مردم متدین مخصوصا علماء قم از این اقدام دولت بسیار ناراحت شدند. ولی از ترس حکومت دیکتاتوری رضاخان، جرأت مخالفت نداشتند. در این هنگام بود که باز از طرف علما و حوزه علمیه، صدا بلند شد.   مخصوصا وقتی که ایام عید رسید و مردم از هر طرف برای تحویل سال در حرم و صحن حضرت معصومه سلام الله علیها اجتماع کردند از طرفی خانواده سلطنتی با آن وضع بی حجابی و بزک کرده در جلو حجرات بالای صحن در انظار مردم، خود نمایی می کردند؛ مرحوم بافقی که طاقت تحمل این فحشا و منکرات را نداشت به خانواده سلطنتی پیام داد؛ اگر شما مسلمانید چرا با این وضع در حضور حضرت معصومه حاضر شده اید و اگر مسلمان نیستید اینجا چرا آمده اید؟!   منبع : پایگاه اطلاع رسانی حوزه


در ایام سلطنت رضاخان، دستگاه سلطنتی ، تعمد داشتند که فحشا و منکرات را آشکار سازند؛ این مرحوم با همکاری سایر علمای قم با شدت با منکرات مبارزه می کرد. این جریان به گوش حکومت جابر رسید و از طرف دولت آگاهی منتشر شد که کسی حق نهی از منکر ندارد و باید مردم در اعمال وکارهای خود آزاد باشند.

این اطلاعیه را به دیوارهای شهر نصب کردند. مردم متدین مخصوصا علماء قم از این اقدام دولت بسیار ناراحت شدند. ولی از ترس حکومت دیکتاتوری رضاخان، جرأت مخالفت نداشتند. در این هنگام بود که باز از طرف علما و حوزه علمیه، صدا بلند شد.


مخصوصا وقتی که ایام عید رسید و مردم از هر طرف برای تحویل سال در حرم و صحن حضرت معصومه سلام الله علیها اجتماع کردند از طرفی خانواده سلطنتی با آن وضع بی حجابی و بزک کرده در جلو حجرات بالای صحن در انظار مردم، خود نمایی می کردند؛

مرحوم بافقی که طاقت تحمل این فحشا و منکرات را نداشت به خانواده سلطنتی پیام داد؛ اگر شما مسلمانید چرا با این وضع در حضور حضرت معصومه حاضر شده اید و اگر مسلمان نیستید اینجا چرا آمده اید؟!منبع : پایگاه اطلاع رسانی حوزهموضوعات مرتبط: اعتراض به بد حجابی، جنگ نرم و حجاب
برچسب‌ها: امر به معروف و نهی از منکر در همه جا, آیت الله حاج شیخ محمد تقی بافقی, رضا شاه, اعتراض به بد حجابی, امر به معروف
جمعه 1392/12/09 .:. 17:49 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix


اما در این روزها که سی و دومین جشنواره فیلم فجر که به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی هر ساله در این ایام برگزار می شود فرهنگ حجاب و عفاف که می بایست بازیگران زن که به نوعی الگوی دختران ایرانی ما هستند با اوضاع بهتری در محافل عمومی حاضر شوند

نه اینکه با تقلید از فرهنگ منحط و برهنگی غربی خودشان را به نمایش بگذارند و بی فرهنگی را در جامعه اسلامی رواج دهند .


.

.

.

.

.

ادامه مطلب
پیشتر از نشر این تصاویر از شما مخاطبان عزیز عذخواهی می کنیمادامه مطلب
موضوعات مرتبط: اعتراض به بد حجابی، جنگ نرم و حجاب
برچسب‌ها: اعتراض به بد حجابی در جشنواره فجر, اعتراض به بد حجابی, فجر
شنبه 1392/11/26 .:. 9:47 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix
چهارشنبه 1392/11/09 .:. 19:18 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix
    به گزارش شیرازه، یکی از کاربران رجانیوز با ارسال تصویر گفتگوی فیس بوکی اش با فرناز قاضی زاده مجری بی بی سی فارسی که چندی قبل انجام شده است، نوشت:

    مدتها قبل در یکی از شبکه های اجتماعی به صفحه مجری بی بی سی فارسی برخوردم. او را از قبل می شناختم چون در دوران اصلاحات در روزنامه های زنجیره ای بود و الان چند سال است که به عنوان یک ضد انقلاب فراری به مزدوری برای رسانه دولتی انگلیس مشغول است.

    به همین خاطر برایش نوشتم: افتخار می کنی به اینکه نون بی بی سی رو می خوری؟ کمی با وحدانت خلوت کن ببین بی بی سی کی نگران ایران بوده که الان دومی اش باشه؟ زمان مصدق؟ زمان انقلاب؟ یا الان؟

    پاسخ مجری بی بی سی فارسی به این پرسش ساده خیلی جالب بود.. قاضی زاده می نویسد:

    هیچ وقت، من هم نگران ایران نیستم، نگران جیبمم.

    برو سرچ کن ببین چند بار اون موقع که تو ایران و روزنامه های ایران می نوشتم یا توی تلوزیون ایران کار می کردم، با اسم کیهان به من گفته قلم به دست مزودر، من که فحشش رو خوردم، حالا دیگه چه فرقی می کنه. قیمت تو یه ساندیسه(!) قیمت من حداقل از تو بیشتره.

    این کاربر در پایان نوشت: جالب آنکه بعد از این پرسش ساده و اعتراف قاضی زاده به اینکه دلش برای جیبش می سوزد، نه ایران، از طرف او بلاک شدم! این است معنای دلسوزی برای ایران و آزادی بیان توسط مزدوران انگلیس!


به نقل از : تلاش خالصانه ،اعتقاد صادقانه


موضوعات مرتبط: جنگ نرم و حجاب، مطالب خواندنی، متفرقه
برچسب‌ها: مجری BBC, نگران ایران نیستم, نگران جیبم هستم, بی بی سی, استعمار پیر
دوشنبه 1392/10/23 .:. 12:11 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix


مـــــــادرم؛


ســــرم نه از بــــرای ظلــــم خـــــم می شـــــود؛

نه مــــرگ، نه تـــــرس؛

ســـــرم فقط برای بوسیــدن دســت های شهیـــــدپـــرور تــو خـــــم می شود ...
مـــــــادرم؛ ســــرم نه از بــــرای ظلــــم خـــــم می شـــــود؛ نه مــــرگ، نه تـــــرس؛ ســـــرم فقط برای بوسیــدن دســت های شهیـــــدپـــرور تــو خـــــم می شود ...


موضوعات مرتبط: حجاب در اجتماعات، جنگ نرم و حجاب، حجاب دختران بسیجی، من چادرم را دوست دارم، مطالب خواندنی، متفرقه، کاروان راهیان نور
برچسب‌ها: مادر شهید, چادر, دختر چادری و محجبه, شهدا و حجاب, پوستر حجاب و عفاف
شنبه 1392/10/21 .:. 11:35 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix

با خودش گفتـه بود:

“يک شب که هزار شب نمي شود”

رفته بود مراسـم عروسي!

چند سال بعد

يکي دل همسـرش را بـُـرد

در يک مراسم عروسي!

و چندين سـال بعد

يکـي دل پسرش را

آري

در مکتب ِ مـا

يک شب ،هـزار شب مي شود…!


  امام صادق (عليه السلام) فرمود: کساني که به اندام زنان (نامحرم) نگاه مي کنند ايمن نباشند از اينکه، ديگران به ناموس آنها نگاه نکنند . {وسايل الشيعه، ج 14، ص 171}

با خودش گفتـه بود: “يک شب که هزار شب نمي شود” رفته بود مراسـم عروسي! چند سال بعد يکي دل همسـرش را بـُـرد در يک مراسم عروسي! و چندين سـال بعد يکـي دل پسرش را … آري در مکتب ِ مـا يک شب ،هـزار شب مي شود…!  امام صادق (عليه السلام) فرمود: کساني که به اندام زنان (نامحرم) نگاه مي کنند ايمن نباشند  از اينکه، ديگران به ناموس آنها نگاه نکنند . {وسايل الشيعه، ج 14، ص 171}

به نقل از : سکوت


موضوعات مرتبط: اعتراض به بد حجابی، قطعات ادبی و اشعار حجاب، جنگ نرم و حجاب، پوستر حجاب، زنان خیابانی
برچسب‌ها: يک شب, هـزار شب مي شود, هـزار شب نمي شه, اعتراض به بد حجابی
یکشنبه 1392/10/15 .:. 16:15 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix

بهش گفتم: امام زمان عج رو دوست داری؟
گفت: آره ! خیلی دوسش دارم

گفتم: امام زمان حجاب رو دوست داره یا نه؟
گفت: آره!

گفتم : پس چرا کاری که آقا دوست داره انجام نمیدی؟
گفت: خب چیزه!…. ولی دوست داشتن امام زمان عج به ظاهر نیست ، به دله

گفتم: از این حرف که میگن به ظاهر نیست ، به دله بدم میاد
گفت: چرا؟

براش یه مثال زدم:

گفتم: فرض کن یه نفر بهت خبر بده که شوهرت با یه دختر خانوم دوست شده و الان توی یه رستوران داره باهاش شام می خوره. تو هم سراسیمه میری و می بینی بله!!!! آقا نشسته و داره به دختره دل میده و قلوه می گیره.عصبانی میشی و بهش میگی: ای نامرد! بهم خیانت کردی؟ بعد شوهرت بلند میشه و بهت میگه : عزیزم! من فقط تو رو دوست دارم. بعد تو بهش میگی: اگه منو دوست داری این دختره کیه؟ چرا باهاش دوست شدی؟ چرا آوردیش رستوران؟

اونم بر می گرده میگه: عزیزم ظاهر رو نبین! مهم دلمه! دوست داشتن به دله…

دیدم حالتش عوض شده
بهش گفتم: تو این لحظه به شوهرت نمیگی: مرده شور دلت رو ببرن؟

تو نشستی با یه دختره عشقبازی می کنی بعد میگی من تو دلم تو رو دوست دارم؟

حرف شوهرت رو باور می کنی؟


گفت: معلومه که نه! دارم می بینم که خیانت می کنه ، چطور باور کنم؟ معلومه که دروغ میگه


گفتم: پس حجابت….

اشک تو چشاش جمع شده بود

روسری اش رو کشید جلو

با صدای لرزونش گفت: من جونم رو فدای امام زمانم می کنم ، حجاب که قابلش رو نداره

از فردا دیدم با چادر اومده

گفتم: با یه مانتو مناسب هم میشد حجاب رو رعایت کرد!

خندید و گفت: می دونم ! ولی امام زمانم چــــــادر رو بیشتر دوست داره

می گفت: احساس می کنم آقا داره بهم لبخنــــــــــد می زنه....

به نقل از وبلاگ : گم کرده ی دیرین...

موضوعات مرتبط: داستان با حجاب شدن، جنگ نرم و حجاب، من چادرم را دوست دارم، مطالب خواندنی
برچسب‌ها: امام زمان حجاب رو دوست داره یا نه, حجاب و امام زمان, دختر چادری, زن
شنبه 1392/10/14 .:. 12:0 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix

به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله، گویا برخی از شرکتهای خصوصی که تعدادشان کم هم نیست بجای استخدام کارمند، قصد دارند برده جنسی استخدام کنند.

اتفاق تاسف باری که هر روز بیشتر از روز گذشته در محیط های کاری گسترده می شود و در این میان نهادهای مسئول هم انگار توجه چندانی به جلوگیری از این فاجعه ندارند.
* وقتی درخواست های بی‌شرمانه، ورد زبان برخی مدیرعامل ها می شود! 


نگار. ج 25 سال دارد، او چندی پیش از میان آگهی های کارمند دفتری روزنامه چند جایی تماس گرفت و فرم پر کرد و در نهایت از سوی شرکت های خصوصی دعوت به کار شد. عمر فعالیت نگار در این شرکت خصوصی اما به چند هفته هم نرسید.

نگار در خصوص ماجرای استخدامش می گوید: روزی که مدیرعامل شرکت از من دعوت به همکاری کرد و من به دفتر رفتم مدیرعامل شرکت با درخواست من در خصوص حقوق پیشنهادی موافقت کرد و قرار شد که سه ماه به صورت آزمایشی کار کنم تا پس از آن مدت نام من هم در لیست بیمه قرار بگیرد، هنوز چند روزی از آغاز به کار من نگذشته بود که یک روز مدیرعامل من را به اتاقش خواند و در صحبت هایی به من فهماند با اینکه خودش زن و فرزند که به من علاقمند شده و می خواهد رابطه ای صمیمی تر از رابطه رئیس و مرئوسی با من داشته باشد!

پس از شنیدن این حرفها دیگر نمی دانستم باید چه کار کنم، اتاق را ترک کردم و از فردای آن روز دیگر به آن شرکت نرفتم و تاسف خوردم به حال خودم که چهار سال پله های دانشگاه را طی کردم تا بتواند مدرک کارشناسی مدیریت را بگیرم اما در محیط کار به جای توانایی های تحصیلی من، انتظارات نامشروع و نامناسبی از من طلب می شد.

* روابط غیراخلاقی؛ راز بقا در برخی شرکت های خصوصی 


میترا. ب 27 سال دارد. او مدتی است که شغلش را رها کرده است. وقتی در خصوص علت ترک کارش از او می پرسیم می گوید: « من چند سالی بود که در یکی از شرکت های خصوصی بزرگ و اسم و رسم در زمینه بازرگانی کار می کردم و تجربه ام در زمینه کارم هم زیاد شده بود. چندی پیش مدیر بالا دستی من تغییر کرد و مردی که یکی از اقوام نزدیک مدیر کل شرکت بود با عنوان مدیر جدید به قسمت ما آمد که از همان ابتدا سنگینی نگاهش آزار دهنده بود. هنوز مدت زیادی از حضور او به عنوان مدیر جدید نگذشته بود که یک روز پس از پایان کار و زمانی که همه کارکنان رفته بودند به اتاق من آمد و از من خواست که رابطه ای صمیمی با او داشته باشم.

مدیر جدید زمانی که با واکنش شدید من روبرو شد، دیگر چیزی نگفت اما از فردای آن روز تمام تلاش خود را به کار گرفت تا به قول معروف زیراب من را بزند و در نهایت هم موفق شد با دروغ و ریا من را کار نابلد جلوه دهد و از مدیرکل بخواهد که شخص دیگری را جایگزین من کنند.»

میترا ادامه می دهد: « متاسفانه این روزها یکی از شرایط بقا در برخی از محیط های کاری خصوصی تن دادن به رابطه های غیراخلاقی است و در این میان اگر کسی مانند من نخواهد که به این ارتباطات نامناسب آلوده شود، مدام باید بیکاری را تجربه کند. »* استخدام به شرط کشف حجاب 


بهاره. ک 24 ساله یکی از دخترانی است مدتها به دنبال یافتن شغل، آگهی های روزنامه ها را دنبال می کند.بهاره در خصوص تجربه ای که در روزهای جستجوی کار کسب کرده است، می گوید:

در خلال آگهی های های روزنامه که هر روز با آنها تماس می گرفتم، یک روز مدیر یکی از شرکت های برای مصاحبه با من تماس گرفت و من به دفتر شرکت واقع در خیابان میرداماد رفتم. بهاره ادامه می دهد: از همان زمانی که منشی در شرکت را باز کرد من به ناگاه انگار که مکانی غیر از کشور ایران وارد شده بود.

دفتر شرکت پر بود از دخترانی که بدون روسری و مانتو و حجاب، به کار خودشان مشغول بودند. من که شوکه شده بودم و دقیقا نمی دانستم ماجرا از چه قرار است با راهنمایی منشی وارد اتاق مدیرعامل شدم و مدیرعامل هم با بیان اینکه شرط استخدام در این شرکت این نوع از پوشش است گفت : « مشتری های ما غالبا شرکای بین المللی هستند و برای همین مسئله هم خانم ها در محیط شرکت نباید حجاب داشته باشند چون به ذائقه طرفهای خارجی مان چندان خوش نمی آید! اما در مقابل حقوق مناسبی را هم می دهیم! »


بهاره ادامه می دهد: « من که دیدم هوا پس است، زودتر کلام را کوتاه کردم و فرار را بر قرار ترجیح دادم و تاسف خوردم به حال دخترانی که برای حقوق بیشتر حاضر می شوند با برداشتن حجاب در چنین محیط نامناسبی و ناامنی کار کنند.»* استفاده ابزاری از زنان نماد بارز خشونت است 


کتایون.م 28 ساله است. او در خصوص تجربه پیدا کردن کار می گوید: چون حجاب من چادر بود و روابطم هم با جنس مخالف در چارچوب شرع تعریف می شد و شوخی و خوش و بش کردن با نامحرمان دل خوشی نداشتم، معمولا هر جا که برای استخدام می رفتنم با پاسخ نه مدیر عامل روبرو می شدم چون ظاهرم به درد کار در چنان محیط هایی نمی خورد و از سوی دیگر نمی توانستم مراوده ای بی پروا با مردان داشته باشم.


کتایون با بیان اینکه پس از مدتها جستجو، شغلی را در محیطی امن پیدا کرده است ادامه می دهد: متاسفانه برخی از کارفرماها زنان را در محیط های کار تنها به عنوان جنسی زیبا می خواهند و رویکردی ابزاری به کارمندان خانم دارند که باعث شده برخی محیط های کار سالم نباشند. 

داستان زندگی نگار، میترا، بهاره و کتایون تنها چند مورد از اتفاقاتی است که هر روز در محیط های کار ما اتفاق می افتد و باعث می شود که دختران و زنان ما در محیط های کار مورد خشونت های تمام نشدنی روبرو شوند.

در این میان اما نهادهای سیاست گذار و مسئول، هستند که باید نظارتی بر محیط های کار خصوصی داشته باشند که هر مدیری به صرف داشتن سرمایه و شرکت به خود اجازه ندهد که نوامیس این مملکت را به عنوان ابزاری برای سود و هوسرانی خود به کار گیرد و در این میان این همه آسیب بر پیکره زنان و دختران و خاناوده های جامعه وارد کنند.


در این میان نیروهای انتظامی و دولت باید تمام تلاش خود را به کار گیرند که در طرحی دائمی و نه ضربتی به وضعیت شرکت ها و محیط های شغلی خصوصی نظارت همیشگی داشته باشند تا دیگر شاهد بروز چنین فجایعی در کشور نباشیم.
به نقل از : یا لثارات !
منبع: تبیان


موضوعات مرتبط: حجاب در اجتماعات، اعتراض به بد حجابی، جنگ نرم و حجاب، مطالب خواندنی، متفرقه
برچسب‌ها: استخدام به شرط کشف حجاب, کشف حجاب, دخنران با حجاب, دختران با حیا, استخدام دختر
سه شنبه 1392/09/19 .:. 9:57 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix


شبکه من و تو می خواهد متفاوت تر ظاهر شود و ارمیا نقش اول را در اینباره بازی خواهد کرد!

****************


همیشه شبکه های  ماهواره ای به دنبال این هستند که اباحه گری را ترویج کنند، بی قید و بندی و عریانی را اما اینبار می خواهند شما حجاب داشته باشید. شاید ظاهر قضیه اینچنین به نظر برسد اما این فقط ظاهر آن است.سمت نو، من و تو

ارمیا دختری که حضورش در شبکه من و تو برنامه اکادمی گوگوش بی حواشی نبود دختر محجبه ای که می گفت شوهرش که یک آلمانی مسلمان شده است مشوق او بوده و گفته است حجاب و خوانندگی با هم مغایرتی ندارند و او می تواند در حالی که حجاب خود را حفظ می کند بخواند و این اول داستانی جدید برای شبکه ای است که در اکادمی گوگوش هم مثل همیشه دنبال ترویج اباحه گری و لذت گرایی صرف خود بوده است و قطعه ای از پازل آن است.


اما این هدف با ارمیا در برنامه اکادمی باقی نماند و حال قرار است این فرد که طرفدارانی هم پیدا کرد، کمک این شبکه در ادامه این پروژه باشد به همین منظور من و تو برنامه ای را با موضوعات خاص کلید زده است که پخش قسمت اول آن نیز شروعی خاص داشت در اولین قسمت این برنامه در رابطه با حجاب و خوانندگی با حضور نفر اول اکادمی موسیقی گوگوش،‌ ،وی  به بیان مسائلی از دیدگاه خودش در رابطه با حجاب پرداخت.

او دفاع و ترویج از همان خط عقاید خود را ادامه داد اینکه می توان با حجاب خواند اما چرا شبکه بهایی نشین من و تو حجاب را به مخاطبان خود هدیه می کند؟


++++++++++++++++++++++++


استحاله در نقشه راه این جنگ مقصد نیست، بلکه محل گذار به سمت بی قیدی کامل است شبکه من و تو اصلا عجله ای برای گرفتن ارزش های یک زن ایرانی و مسلمان از او ندارد


++++++++++++++++++++++++


" فارسی وان " ،" زمزمه" ،" جم " و " من و تو " می خواهند سبک زندگی خانواده ها و افراد ایرانی را تغییر دهند آنهم نه در 10 درجه بلکه در 180 درجه! خیانت، شراب خواری، بی قیدی و لاابالی گری، رقص، ارتباطات نامشروع همه و همه آنچه است که این شبکه ها روی آن تمرکز دارند و این امری مسلم است که خانواده های ایرانی این موارد را تاب نخواهند آورد.

البته فارسی وان زود از تب و تاب خود افتاد و برای همین شبکه ای چون من و تو سعی کرده است این نقصان را برطرف کند و با بیان نرم و گام به گام این مسائل، شما تغییر درجه به درجه به سمت 180 درجه متغایر ارزش های فعلی شما را دنبال می کند.

او در ابتدا قبح زدایی و بعد  یک فرد را قبح گرا می کنند! این همان برنامه فراماسونری و صهیونیست ها در روند بردن جوامع به سمت ارزش های خود است و یا روند طی کردن پله های فراماسونری به سمت راس یک هرم سازمانی خود.


سمت نو، من و تو ، ارمیا

من و تو در کنار برنامه های قبح زدای خود و تزریق ارزش های غربی، حال مخاطب خاص تری را که با این سرعت با او جلو نمی رود، مد نظر قرار داده است. پروژه ای که از دو منظر، خاص و تخصصی می باشد از منظر اول تمرکز بر روی بانوان که خود نقطه نیل جامعه به سمت سعادت یا شقاوت هستند این جمله از امام خمینی را به یاد بیاورید که فرمود " از دامن زن، مرد به معراج می رسد " و حال این شبکه این نسخه را معکوس دنبال می کند که صادق هم می باشد.

در واقع بانوان و سعی در تغییر سبک فکری و زندگی آنها نوعی سرمایه گذاری است که شبکه ها برای جنگ نرم می کنند - آیا رسانه ملی چنین کرده است و برنامه ای نوشته شده دارد؟ –  از منظر دوم نیز خاص بودن آن در هدفی و نقشه ای است که برای استحاله این قشر از جامعه مد نظر قرار داده اند.

یک زن ایرانی در وهله اول خیانت، ارتباط ناشروع و ... را قبول نمی کند اما باید آن را گام به گام جلو برد  یک بانوی ایرانی شاید با این شبهه کمی جا بخورد اینکه آیا نمی توان با حجاب کارهای زیادی کرد زن ها که این روزها بیشتر در اجتماع اند و می خواهند باشند برای انها بهترین توجیه این است که با حجاب خیلی از کارها را می شود انجام داد و چه بهتر که یک نفر این کارها را برای زنی که می خواهد اجتماعی شود تعریف کند و برای او فرهنگ سازی کند و یا برای حرکت های هنجارشکن او توجیه بتراشد، من و تو زود این کار را می کند.یک زن می تواند حجاب داشته باشد و بخواند! رسانه ملی چنین کاری را شروع کرده است؟


++++++++++++++++++++++++

اما برای زنان  علاوه بر خوانندگی تغییر سبک زندگی، سبک رفتاری، سبک پوشش برنامه هایی است که در آینده باید منتظر آن از این شبکه ها باشید مطمئن باشید شما می توانید حجاب داشته باشید و با نامحرم ارتباط برقرار کنید تا دیگر نیت جنسی به وجود نیاید! آرایش کنید تا مرتب باشید!

++++++++++++++++++++++++


استحاله گام اول و مهم در میان گام ها برای یک چنگ نرم است استحاله در نقشه راه این جنگ، مقصد نیست بلکه محل گذار به سمت بی قیدی کامل است شبکه من و تو اصلا عجله ای برای گرفتن ارزش های یک زن ایرانی و مسلمان از او ندارد بلکه زنی که امروز می خواند آن هم با حجاب، فردا با حجاب با پسری دوست خواهد شد، در کاباره خواهد رفت، شراب خواهید نوشید و........ و در آخر خیانت می کند و دیگر محلی از اعراب از حجاب برای او نمی ماند،

ارمیا زمانی قاری قرآن مدرسه بود و حالا خواننده محجبه آکادمی گوگوش! در واقع کشتن حیا در یک زن مقدمه کشتن حجاب او و انداختنش در دل ضد ارزش های دیگر است حال شاید بهتر بتوان متوجه شد که چرا ارمیا سوژه می شود؟!


من و تو

در واقع این شبکه به این نتیجه رسیده است که کشتن حیا در یک زن مقدم بر حجاب اوست زیرا زنی که حیا ندارد با حجاب و بی حجاب آماده ادامه پذیرش و تاثیر از سایر برنامه های من و تو خواهد شد.


دیگر برنامه ها هم در کنار قبح زدایی چنین کاری می کنند برنامه بفرماید شام شاید انتظارندارد از فردا ایرانی ها در مهمانی های خود شراب سر میزها بیاورند اما سبک زندگی غربی در چینش خود سبک زندگی را عوض می کند و کم کم شراب را هم مهمان خواهد کرد این پروژه نزدیک نیست اما برای یک رسانه کاری حرفه ای محسوب می شود.

اما برای زنان محجبه علاوه بر خوانندگی تغییر سبک زندگی، سبک رفتاری، سبک پوشش برنامه هایی است که در آینده باید منتظر آن از این شبکه ها باشید مطمئن باشید شما می توانید حجاب داشته باشید و با نامحرم ارتباط برقرار کنید تا دیگر نیت جنسی به وجود نیاید! آرایش کنید تا مرتب باشید! و...مواظب سایر برنامه ها باشید شاید در نگاه اول برای شما شبهه های ایجاد شده منطقی باشد و راه حل آسانی به نظر برسد اما همه حرف این شبکه ها این نیست شما می توانید زن باشید اما مفهوم خانواده، مادر،عفاف را باید زیر کنترل تلویزیون خود بگذارید حال ریسور خود را روشن کنید!


امیر رضوانی

منبع : بخش ارتباطات تبیان


موضوعات مرتبط: جنگ نرم و حجاب
برچسب‌ها: ارمیا, من و تو, حجاب, جنگ نرم
دوشنبه 1392/09/18 .:. 9:30 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix
سه شنبه 1392/07/23 .:. 10:46 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix

هر روز مشاهده می‌کنیم که دختران ایرانی با الگوبرداری از مانکن‌های غربی
 
و مدل‌های کمپانی «ویکتوریا سکرت» پر رنگ و لعاب‌تر از همیشه
 
 در کوچه، خیابان، دانشگاه و محل کار ظاهر می‌شوند و هر روز
 
 هم مردم بیشتر می‌پذیرند که جامعه تغییر کرده است! ...
******************************به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری فارس:


باز هم یک دولت جدید و بحث داغ حجاب، بدحجابی یا کلاً بی‌حجابی؛ اینکه ما چرا به اینجا رسیدیم و چرا در یک جامعه اسلامی بسیاری از بانوانی که حجاب را رعایت می‌کنند و چادری هستند در اقلیت قرار دارند و اگر در بعضی از محافل از آن‌ها پرسیده می‌شود که آیا همیشه چادر سر می‌کنید؟ می‌گویند: نه!


اینکه در خیلی از ادارات و سازمان‌ها مشاهده می‌کنیم که بانوان در ابتدای ورود برای جلب نظر مافوق خود چادر سر می‌کنند و بعد از چند ماهی که مطمئن شدند پایشان در آن سازمان یا ارگان محکم شده است، چادر از سر بر می‌دارند و زبان گلایه می‌گشایند که تابستان است و گرما و رنگ سیاه چادر کلافه‌مان می‌کند! یا زمستان است و نمی‌توانیم در این باد و باران چادرمان را جمع کنیم؛ یا آرتروز گردن گرفتم از وزن این چادری که هر روز باید سرم کنم، یا ...


گفتار حاضر نمی‌خواهد بگوید چرا چادر یا حتماً چادر، بلکه می‌خواهد به این نقطه برسد که چرا ما در یک جامعه اسلامی و شیعی به این نقطه رسیده‌ایم؟!


ما هر روز مشاهده می‌کنیم که دختران ایرانی پر رنگ و لعاب‌تر از همیشه در کوچه، خیابان، دانشگاه و یا محل کار ظاهر می‌شوند و هر روز هم بیشتر جامعه و مردم می‌پذیرند که جامعه تغییر کرده است!


البته در این میان جدا از دختران رنگارنگ مانتویی، چادری‌های مدرن هم زیاد شدند. چادری‌های مدرن که تعدادشان هم زیاد است.

قصد این گفتار نفی یا حمایت هیچکدام از این پوشش‌ها نیست. این مطلب یک چالش است با خودمان که الان در جمهوری اسلامی کدام گروه در اقلیت‌اند؟

چادری‌ها هم دو دسته شده‌‌اند: گروهی که از پوششان راضی‌اند و آن‌ها که این پوشش برایشان یک اجبار است، چون در خانواده‌ای مذهبی متولد شده‌اند و چادر برایشان حکم آیه قرآن را دارد.

حال بدحجاب‌ها یا بی‌حجاب‌ها هم که بماند، آن‌ها از این شاکی هستند که چرا پوشش در ایران امری اختیاری نمی‌شود. آنکه می‌خواهد پوشش اسلامی داشته باشد و آنکه می‌خواهد نداشته باشد مثل جوامعی مانند ترکیه، سوریه، لبنان و ...

البته تقصیر هیچ کس نیست جز آن‌ها که همه چیز را در قوانین خلاصه می‌کنند ما عقب افتادیم از آنچه که باید به زنان و مردانمان و دختران و پسرانمان تاکنون باید می‌گفتیم و نگفتیم.

در آن سر دنیا «امیلی فرانسوا» بازیگر فیلم‌های هالیوودی مسلمان می‌شود و از طعم شیرین داشتن حجاب می‌گوید با آن همه سختی و در خانواده‌ای مسیحی، یا در همین ایران خودمان «سمیه حیدری» جودو کار وزن 57 کیلو در بازی‌های آسیایی داخل سالن کره جنوبی روی تشک می‌رود، مدال می‌گیرد و «چادر» را برای روی سکو رفتن شرط می‌کند..

از این دست زنان و دختران بسیار داریم که الگو هستند اما معرفی نمی‌شوند زیرا کسی تلاش نمی‌کند که فرهنگسازی کند، حال ما به شکل‌های مختلف مقاله بنویسیم و سمینار بگذاریم، اما چه سود؟

زنان و بسیاری از دختران ما که هدف این گفتار هستند به دنبال فلسفه داشتن حجاب می‌گردند. همه چیز به شدت در حال رشد و تغییر است، الگوهای زنان و دختران ما مارک‌ها و برندهای آمریکایی و اروپایی شده‌ است و آن‌ها به دنبال اندام لاغر مدل‌های کمپانی «ویکتوریا سکرت» هستند و هر روز با هر ترفندی که شده با صرف هزینه‌های بسیار سلامت خود را به خطر می‌اندازند.غربت زهرا (س) را در کوچه های مدینه، صبر زینب (س) را درکربلا ، شیدایی رقیه را در خرابه ی شام تمام شیعه و مظلومیت آن را می توان دید و تو نیز به خود ببال که عالمیان تو را در این لباس رزم و مبارزه درانتظار و قیام مهدی (عج) نظاره گر خواهند بود.پوستر چادر اسلامی چادر سیاه دختر زن محجبه روسری حجاب در ایران


الگوهای فراموش شده ما بسیار هستند که یا معرفی نشده‌اند یا آنقدر بد معرفی شده‌اند که زنان و دختران ما از آن‌ها به عنوان الگو یاد نمی‌کنند. با گذشت سال‌های بسیار از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هنوز «‌مصلحت حکیمانه» حجاب معرفی نشده و به بحث فلسفه حجاب آنچنان که باید و شاید پرداخته نشده است.

سخنان بزرگان و اندیشمندانی همچون شهید مرتضی مطهری که در کتاب «حجاب» به زیبایی می‌نویسد: فلسفه پوشش اسلامی به نظر ما چند چیز است. بعضی از آن‌ها جنبه‌ی روانی دارد و بعضی جنبه‌ی خانوادگی، بعضی جنبه‌ی اجتماعی و بعضی مربوط است به بالا بردن احترام زن و جلوگیری از ابتذال او.

آرامش روانی، استحکام پیوند خانوادگی، استواری اجتماع، ارزش و احترام زن، حجاب و اصل آزادی مواردی هستند که استاد در این کتاب به آن‌ها اشاره می‌کند و برای هر کدام دلایلی متقن دارد.

1- آرامش روانی: نبودن حریم میان زن و مرد و آزادی معاشرت‌های بی‌بند و بار هیجان‌ها و التهاب‌های جنسی را فزونی می‌بخشد.

2- استحکام پیوند خانوادگی: اختصاص یافتن استمتاعات و التذاذهای جنسی به محیط خانوادگی و در کادر ازدواج مشروع، پیوند زن و شوهری را محکم می‌کند و موجب اتصال بیشتر زوجین به ‌یکدیگر می‌شود.

3- استواری اجتماع: کشاندن تمتعات جنسی از محیط خانه به اجتماع، نیروی کار و فعالیت اجتماع را ضعیف می‌کند برعکس آن چیزی که مخالفین حجاب، خرده گرفته‌اند و می‌گویند: «حجاب باعث فلج کردن نیروی نیمی از افراد جامعه است».

اسلام نه می‌گوید که زن حق بیرون رفتن از خانه را ندارد و نه می‌گوید حق تحصیل علم و دانش را ندارد بلکه علم و دانش را فرضیه‌ی مشترک بین زن و مرد دانسته است. اسلام هرگز نمی‌خواهد زن بیکار و بی‌عار بنشیند و وجودی عاطل و باطل بار آید. پوشانیدن بدن به استثنای صورت و دستان تا مچ، مانع هیچ گونه فعالیت فرهنگی یا اجتماعی یا اقتصادی نیست. آنچه موجب فلج کردن نیروی اجتماع است آلوده کردن محیط کار به لذتجویی‌های شهوانی است.

و راستی اگر زن ایرانی به بهانه‌ «آزادی» «مقتضیات زمان» و ... هر روز و هر ساعت از هر قلم آرایشی استفاده نکند، دیگر مصرف کننده‌ خوبی برای استعمار نخواهد بود و آن وقت است که دیگر وظیفه‌ خودش در به انحطاط کشیدن اخلاق جوانان و ضعف اراده‌ آنان و ایجاد رکود در فعالیت‌های اجتماعی را انجام نخواهد داد.
4- ارزش و احترام زن: مرد به طور قطع از نظر جسمانی بر زن برتری دارد. زن در این جبهه در برابر مرد قدرت مقاومت ندارد، ولی زن از طریق عاطفی و قلبی همیشه برتری خود را بر مرد ثابت کرده است. حریم نگه داشتن زن و مرد یکی از وسائل مرموزی بوده است که زن برای حفظ مقام و موقعیت خود در برابر مرد از آن استفاده کرده است. اسلام زن را تشویق کرده است که هر اندازه متین‌تر و باوقارتر و عفیف‌تر حرکت کند و خود را در معرض نمایش برای مرد نگذارد بر احترامش افزوده می‌شود.

5- حجاب و اصل آزادی: در اسلام محبوس ساختن زن و اسیر کردن زن وجود ندارد. پوشیده بودن زن - در همان حدود‌ی که اسلام تعیین کرده است - موجب کرامت و احترام بیشتر اوست زیرا او را از تعرض افراد جلف و فاقد اخلاق معنوی نگاه می‌دارد.

همه موارد فوق را استاد مطهری با کلامی شیوا بیان کرده‌اند اما تاکنون هیچ استفاده و بهره عملی برای الگوسازی و پیاده‌سازی این نوشتارها انجام نگرفته یا اگر انجام شده برای تعدادی بانوی حوزوی بوده است که خود اشراف کامل به بحث حجاب داشته و کاملا رعایت می‌کنند و خود علامه‌ای در این حوزه هستند.


افسران - نیاز به شرح نیست ..... تاثیر جنگ نرم دشمن بر روی زنان و دخترانحال دختران نوجوان و جوان ما که هر روز از بسیاری از آموزه‌های اسلامی و الهی دور می‌شوند چه باید بکنند؟ دخترانی که مقصر نیستند زیرا تربیت‌‌شده مادران و پدرانی هستند که اصلاً حجاب را قبول ندارند یا خوب تربیت کردن را در آزادی بی حد و مرز فرزند خود می‌دانند.

جامعه، مسئولان و دست‌اندرکاران بحث فرهنگسازی هم در کشور چندسالی است توپ کم‌کاری خود را به یکدیگر پاس می‌دهند و نتیجه‌اش این است که دختران و پسران ما همچنان با الگوهای آمریکایی و اروپایی رشد می‌کنند.
به نقل از وبلاگ : پایگاه خبری نیوز فلشموضوعات مرتبط: اعتراض به بد حجابی، جنگ نرم و حجاب
برچسب‌ها: تأملی در وضعیت فعلی حجاب در ایران, اعتراض به بدحجابی, بد حجابی
جمعه 1392/07/05 .:. 13:18 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix


میخواهیم تصاویر دیگری را به شما نشان دهیم که نشان دهنده ی تفکر کثیف طراحان این نوع عکس ها است.


 متاسفانه بیشتر این تصاویر مستهجن است که از شما به این دلیل عذر خواهی میکنیم و اینکه توضیح دادن پیام مخفی شده کار سختی است ولی سعی شده تا جایی که امکان وجود داشته است توضیح داده شود.


اما برای اینکه متوجه بشوید این تصاویر چگونه بر روی شما تاثیر میگذارد و شما را شرطی میکند چند مثال میزنیم... یک نمونه از شرطی شدن که برای بیشتر افراد پیش آمده است ترشح بزاق دهان هنگام دیدن لواشک یا خوراکی های گوناگون است...

شما با اینکه آن لواشک را نخورده اید اما بزاق دهان شما شروع به ترشح کردن میکند که این به دلیل این است که در ضمیر ناخودآگاه شما ثبت شده است که هنگام خوردن لواشک بزاق دهان شروع به ترشح کند! همان ضرب المثل که ” نخورده دهانش آب افتاد!! ”
 6 نوع شرطی سازی وجود دارد که در کتاب روانشناسی هلگارد توضیحات کاملی درباره آنها داده شده. یکی از اصلی ترین فاکتورهای شرطی سازی دادن جایزه یا افتادن یک اتفاق خوب یا بد برای شخص هنگامیکه یک کار تکراری را انجام میدهد است که باعث میشود فردی که شرطی شده است زمانیکه در برابر آن کار قرار میگیرد واکنش خوب یا بد از خودش نشان دهد یا به بیانی دیگر از آن کار خوشش یا بدش بیاید!

مانند فردی که با خوردن یک غذای خاص حالت تهوع به او دست داده است... آن فرد تا مدت ها از آن غذا بدش می آید چون بدن یا ضمیر ناخودآگاه او فهمیده است که اگر این غذا را بخوری حالت تهوع خواهی گرفت!


توضیحات :
من عکس هایی رو  که موارد غیــر اخلاقی داشتند رو حذف کردم ؛ چون خیلی از کاربران وبلاگ خواهش کردن و
گفتن که خود این عکس ها می تونه باعث ترویج فساد بشه و خود این عکس ها ، تحریک کننده است.
بالاخره آن عکس هایی را که مورد اخلاقی داشت را حذف کردم.


ادامه مطلب
موضوعات مرتبط: اعتراض به بد حجابی، جنگ نرم و حجاب، مطالب خواندنی، متفرقه، پوستر حجاب
برچسب‌ها: کنترل ذهن با پیام های ناخود آگاه, تصاویر, آمریکا, عکس, رمزگشایی
یکشنبه 1392/06/31 .:. 8:43 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix

کــدام مخــرب تر است؟

ســلاح نظامــی یا ســلاح فســادی؟


کــدام مخــرب تر است؟ ســلاح نظامــی یا ســلاح فســادی؟


به نقل از وبلاگ : حریم آشنا


موضوعات مرتبط: جنگ نرم و حجاب، پوستر حجاب
برچسب‌ها: سلاح فسادی یا سلاح نظامی, پوستر حجاب, اعتراض به بد حجابی
جمعه 1392/06/22 .:. 12:56 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix
  شب نیمه شعبان بود، رفتم بگویم خانم حجابتو درست کن دیدم برگشت و گفت: آقا بفرما شیرینی و دعا کن امام زمان هم زودتر ظهور کند تا چشممان به جمال نازنینش بیفتد.   با خودم گفتم ای کاش بجای پخش شیرینی در این شب عزیز با خودمان عهد می کردیم بیاییم شیرینی امشب را به خود آقا بدهیم و دیگه بی حجاب از خونه بیرون نیاییم.   چقدر زیبا بود اگر....


شب نیمه شعبان بود، رفتم بگویم خانم حجابتو درست کن دیدم برگشت و گفت: آقا بفرما شیرینی و دعا کن امام زمان هم زودتر ظهور کند تا چشممان به جمال نازنینش بیفتد.

با خودم گفتم ای کاش بجای پخش شیرینی در این شب عزیز با خودمان عهد می کردیم بیاییم شیرینی امشب را به خود آقا بدهیم و دیگه بی حجاب از خونه بیرون نیاییم.

چقدر زیبا بود اگر....
موضوعات مرتبط: جنگ نرم و حجاب
برچسب‌ها: حجاب ظهور, امام زمان و حجاب, دختر با حجاب, حجاب در عصر ظهور
دوشنبه 1392/06/18 .:. 9:10 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix


کافی است دوری در شهر بزنید ؛ تعداد شان افزایش چشمگیری یافته است. در خیابان،  مترو،  اتوبوس، مراکز خرید و... دخترها و زنانی را مشاهده می کنید که چادر به سر دارند ، اما گویی هیچ به سر ندارند


پیامبر(ص) فرمودند: دو صنف از مردم اهل آتش هستند که من آنها را می‌بینم گروهی که با آنها تازیانه‌ای مانند دم گاو بود که باآن مردم را میزنند، دوم زنانی که لباس در تن دارند و برهنه‌اند و به شهوترانی متمایل سرهای ایشان مانند کوهان شتر باشد داخل بهشت نمی‌شوند و بوی بهشت را نخواهند یافت (1)
در ایستگاه اتوبوس، خانم چادری با صورت بزک کرده ای را دیدم  که موهایش را با همین کلیپس‌هایی که مد شده، همان‌هایی که در دوطرفش پُر از پَر یا پارچه‌ی انباشته شده است، از زیر چادر آنچنان بالا برده و حجمی را نمایان کرده‌ بود که نگو...


جالب تر آن که در مقابل دیدگان پسرک جوانی، با چنان عشوه ای موهایش را درست می کرد و از جلوی روسری و چادرش بیرون می ریخت که انگار نه انگار...


 چادریهایی که تفاوت های فاحشی با دیگر قشر چادری جامعه دارند، عجیب هستند چادریهایی که چون عروسک بزک کرده متحرک، این سو و آن سو می روند و خودنمایی می کنند.


چادریهایی که چادر به سر دارند اما گردی صورت شان را چنان آرایش کرده اند که شاید یک عروس شهر هم، چنین آرایشی نداشته باشد، موها را زیر همان چادر چنان تزئین کرده اند  و بالا برده اند که نه تنها حجم نمایان شده آن، نگاه هر عابر زن و مرد گذرا را به خود جلب می کند  بلکه به راحتی می توان  نوع و مدل آن موهای پوشیده شده را هم حدس زد.


چادرهایی که با پوشش زیر آن اعم از مانتوهای تنگ و چسبان، روسری های رنگارنگ و جذاب، شلوارهای تنگ و بعضا پاچه‌های داخل بوت شده در فصل سرما، بیش از پیش صاحبانشان را در معرض دید همگان قرار می دهند.

چادرهایی که بیش از آن که بر سر، سر شوند بر دوش زنان و دختران سر می شوند ، چادرهایی که دور کمرش تنگ و دور سرش گشادتر است و بی زحمت بر شانه ها می افتند، چادرهایی که با کفش های پاشنه بلند چند سانتی هم قد کوتاه می کنند، چادرهایی که رفته رفته از هر طرف آب می روند، چادرهایی که ...

اجازه دهید دیگر بیش از این، هیچ نگوئیم!!

 


اما به راستی چرا چادر زنان ما، این چنین شده است؟!


مگر نه فلسفه حجاب، پوشش و ستر بر برهنگی و زیبایی است، پس چرا زنان ما خلاف آن عمل می کنند؟!

 چرا ما باید شاهد این گونه بانوان باحجاب بی حجاب در سطح شهر باشیم؟!

چرا دختران و زنان ما، باید این چنین،خود را ملعبه نگاه نامحرمان قرار دهند و در کوی و برزن جولان دهند  ؟!

 

اصلا زنان ما را چه شده است؟!

آنهایی که به دنبال خودنمایی هستند، دیگر چرا چادر می پوشند؟!

مگر کسی آنان را وادار به پوشیدن چادر كرده است؟!

آنان  از روی تقلید و ناآگاهی و یا به قصد خراب کردن چهره افراد چادری، چنین رفتار می کنند؟!

 و...

عدم درک و معرفت به اصل حجاب و ارکان آن، باعث شده که برخی با حجاب ظاهری و سر کردن چادرهایی که نماد هیچی حجابی نیستند و بیشتر حالت خودنمایی دارند، دیگرانی را که  معتقد به اصل پوشش هستند و چادر را به عنوان حجاب خود برگزیده اند، زیر سوال ببرند و ناآگاهان جاهل را بر پیشه عفت و حیای آنان مشکوک گردانند.


علت هر چه باشد؛ باور زنان به حجاب، چیز دیگری است!!

همگی قبول داریم که حجاب تنها در چادر خلاصه نمی شود و چادر هم  واجب نیست  و کسی هم  نمی تواند تحقق اصل حجاب را فقط در چادر خلاصه نماید. اما باز همه می دانیم که اگر کسی پوشش چادر را برگزیده، اعتقاد کامل به حجاب داشته و باید بر طبق آن انتخاب خود، عمل کند.

پس خانمی که چادر به سر می کند اما صورت آرایش کرده و موهایش را به معرض نمایش می گذارد،  چه چیزی را می خواهد ثابت کند؟

بی گمان هر عقل سلیمی، پاسخ این سوال را این گونه خواهد داد که این افراد اصلا اعتقاد به اصل حجاب ندارند چه برسد به این که به اسباب آن، که چادر است ( حجاب ارجح، چادر است ) معتقد باشند.

باور و معرفت به انتخاب و پذیرش هر مساله ای، اصل عمل و پایبندی به آن است. به طور مثال شما دانش آموزی را در نظر بگیرید که از دوره راهنمایی به دانشگاه برود! بی گمان این فرد چون در سطحی نیست که بتواند نقش یک دانشجو را ایفا کند و جایگاه آن را درک نماید؛ نه تنها خود، با مشکل مواجه خواهد شد بلکه دیگرانی چون خود دانشجو را نیز، زیرسوال خواهد برد.


پس می توان گفت:  کسی که  نتوانسته فلسفه حجاب را بپذیرد و فهم کند، بی تردید اصل حجابش را نیز باور ندارد و حد و حدودی هم برای آن تعریف نمی کند و به راحتی آن را در دستخوش تغییراتی چون مد و زیبایی، تقلید و... قرار می دهد.


عدم درک و معرفت به اصل حجاب و ارکان آن، باعث شده که برخی با حجاب ظاهری و سر کردن چادرهایی که نماد هیچی حجابی نیستند و بیشتر حالت خودنمایی دارند، دیگرانی را که  معتقد به اصل پوشش هستند و چادر را به عنوان حجاب خود برگزیده اند، زیر سوال ببرند و ناآگاهان جاهل را بر پیشه عفت و حیای آنان مشکوک گردانند.

زن چادری

بله درست است؛ متاسفانه، خانم هایی که به معرفت حجاب نرسیده اند و حجاب را دست آویزی برای خودنمایی هر چه بیشتر خود انتخاب کرده اند، کاری کرده اند که تر و خشک با هم بسوزد!!

چه بسا بسیاری از زنان و دختران، به واقع چادر را برای مصونیت گوهره وجود خود به سر می کنند و بدان اعتقاد والایی دارند، اما به خاطر خیانت آن کسانی که چادر را ابزار خودنمایی و بی بندو باری کرده اند، متحمل آلام عدیده ای از جانب بی خبران امر شده و به یک چشم نگریسته می شوند!!

 چند کلامی خصوصی با دختران ایرانی


یادتان باشد فلسفه حجاب و پوشش چیست!!

یادتان باشد با حجابی به صرف تقلید ، مد و زیبایی و...، حجاب خود را ناحجاب نکنید!!

یادتان باشد چادر بر سرهای کوهان شتری و صورت های رنگین کمان نقاشی شده، تنها ایمان، عفت و آبروی صاحبش را با خود به تاراج می برد!!

 

پی نوشت‌ها:

1- سفینة البحار

 


موضوعات مرتبط: جنگ نرم و حجاب
برچسب‌ها: می خوای چادری باشی, چادر, دختر چادری, زن محجبه و چادری, حجاب در ایران
شنبه 1392/06/16 .:. 7:40 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix


به گزارش شیرازه به نقل از تهران پرس ،

چند سالی است که گرفتن عکس های آتلیه ای با گریمی مخصوص برای خودنمایی در میان بازیگران زن و مرد ایرانی باب شده است و با گسترش بازدید سایت های به ظاهر هنری  که اقدام به منتشر کردن اینگونه تصاویر می کنند

این پدیده به نوعی فستیوال و مسابقه برای حیا زدایی از الگوی زن ایرانی و هنرمندان سینما و تلویزیون تبدیل شده است .مسابقه بدحجابی در تصاویر آتلیه ای تا به جایی رسید که جنجال به وجود آمده از پس آن دیگر قابل کنترل نبود و برخی با همزاد پنداری نسبت به شخصیت با حجاب برخی از آنها در فیلم های سینما و تلویزیون و با دیدن عکس های آنچنانی آتلیه ای این افراد در فیس بوک یا برخی سایت های مجاز اینترنتی دچار نوعی تفکر دوگانه در مورد این افراد می شدند.ادامه دار شدن این روند در شبکه های اجتماعی برخی انتقادات را هم در پی داشت اما به نظر می رسد با بی تفاوتی مسئولین فرهنگی کشور نسبت به این موضوع هنوز این وضعیت در سایت های مربوط به تصاویر بازیگران ادامه دارد و این افراد با صرف هزینه های هنگفت تلاش می کنند تا خود را در این مسابقه بی عفتی از دیگر همقطار های خود دور نبینند .
جالب این جاست که فقط با يک جستجوي ساده اينترنتي مي‌توان زننده ترين و بي حجاب ترين عکسهاي بازيگراني که حتي بيشتر از چند پلان بي اهميت بازي نکرده اند را ملاحظه کرد  اين عکسها به رغم برخي ادعاها که بيشتر جنبه لاپوشاني دارد آنها را نوعي سرقت و يا منتشر شدن عکسهاي خصوصي اين افراد اعلام مي‌کنند

در حالي که اغلب قريب به اتفاق آنها آتليه اي است .

اين موضوع که سوژه اين عکسها به خوبي از عواقب، نيات و علت گرفتن چنان عکسهايي آگاهي داشته و دارند امري غير قابل انکار است؛ چرا که اينگونه عکسها جز به نيت منتشر شدن و يا اصطلاحا پوستر سازي دليل و علت ديگري ندارند .
بنابراين هرگونه انکار يا تجاهل اين زنان بازيگر در باب سرقت و دزديده شدن عکسهايشان امري غير واقعي و کاملا کذب است از طرف ديگر حتي يک کودک خردسال نيز مي‌تواند متوجه تفاوت فاحش و غير قابل توجيه نوع حجاب زنان بازيگر در تلويزيون،سينما و برنامه‌هاي ديگر بشود و اين سوال در ذهنش مطرح شود که چه تفاوتي بين اين بخشهاي فرهنگي و هنري که همگي بايد تابع قوانين کشورمان باشند وجود دارد؟

و يا اينکه مگر با تغيير مديوم تلويزيون، سينما و يا جشنواره‌هاي برگزار شده در کشورمان قانون هم تغيير مي‌کند؟ چگونه مي‌خواهيم اين تعارض و تناقض غير منطقي و قانوني را براي پرسشگران کنجکاو پاسخ بدهيم؟


پدیده دیگری که در کنار این موضوع دیده می شود بی تفاوتی نسبت به کشف حجاب بازیگران در فستیوال های بین المللی است که هر کس که دلش بخواهد به سادگی می تواند تصاویر خود را با افتخوار در فضای اینترنت منتشر می کنند و در واقع بازیگران مختارند  با زننده ترین لباس ها در چنین مراسم هایی حاضر شوند

و با برهنگي و پوشيدن لباس‌هاي نيمه عريان در جشنواره‌هاي خارجي و عکس گرفتن‌هاي مداومشان در آغوش مردان اجنبي و نامحرم  به بهانه آزادي و يا ادعاهاي فمنيستي درباره زنان، هیچ کس را جلوی کار خود نبینند .

همین امر کار را به جایی رساند که  خبر پیگیری حجاب بازیگران سینما در خارج از کشور از طریق اینترپل منتشر شود اما همین خبر هم با گستاخی بسیاری از سینما گران در فضای اجتماعی نوعی عقب ماندگی فرهنگی در میان مسئولین فرهنگی تعبیر شد !

 

در کل با توجه به این نکته که امروز مسلم و بدیهی است ترویج بد‌حجابی از جمله ابزارهای جدی دشمن در مقوله‌ی جنگ نرم است و از آنجایی که مبنای نظام ما دینی است و نظام اسلامی بر دین مردم استوار است، دشمنان ما به دنبال این هستند که با ترویج بد‌حجابی و مفاسد اخلاقی و اجتماعی پایه‌ی نظام را سست کنند و از بین ببرند

و هدف نهایی آن‌ها این است که حکومت اسلامی در بین مردم پشتوانه‌‌ی دینی نداشته باشد پس باید تا دیر نشده به مشکلات فرهنگی ریشه ای تر نگاه کرد و از موضع گرفتن برخی جریانات نهراسید.
موضوعات مرتبط: اعتراض به بد حجابی، جنگ نرم و حجاب، مطالب خواندنی، زنان خیابانی
برچسب‌ها: مسابقه هنرمندان, حذف حیا از زنان ایرانی, تصاویر, حجاب در سینما, اعتراض به بد حجابی
پنجشنبه 1392/06/07 .:. 16:18 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix


«و تو اي خواهر ديني ام: چادر سياهي كه تو را احاطه كرده است ازخون سرخ من كوبنده تر است.»

(شهيد عبدالله محمودي)«خواهرم: محجوب باش و باتقوا، كه شماييد كه دشمن را با چادرسياهتان و تقوايتان مي كشيد.» «حجاب تو سنگر تو است، تو از داخل حجاب دشمن را مي بيني و دشمن تو را نمي بيند.»

(سردار شهيد رحيم آنجفي)«حفظ حجاب هم چون جهاد در راه خداست.»

(شهيد محمد كريم غفراني)«خواهرم: از بي حجابي است اگر عمر گل كم است نهفته باش و هميشه گل باش.» (شهيد حميد رضا نظام)«از تمامي خواهرانم مي خواهم كه حجاب اين لباس رزم را حافظ باشند.»

(شهيد سيد محمد تقي ميرغفوريان)«خواهرم: هم چون زينب باش و در سنگر حجابت به اسلام خدمت كن.»

(طلبه شهيد محمد جواد نوبختي )«يك دختر نجيب بايد باحجاب باشد.»

(شهيد صادق مهدي پور)«خواهرم: حجاب تو مشت محكمي بر دهان منافقين و دشمنان اسلام مي زند.»

(شهيد بهرام يادگاري)«تو اي خواهرم... حجاب تو كوبنده تر از خون سرخ من است.»

(شهيدابوالفضل سنگ تراشان)«به پهلوي شكسته فاطمه زهرا(س) قسمتان مي دهم كه، حجاب را حجاب را، حجاب را، رعايت كنيد.»

(شهيد حميد رستمي)«خواهر مسلمان: حجاب شما موجب حفظ نگاه برادران خواهد شد. برادرمسلمان:بي اعتنايي شما و حفظ نگاه شما موجب حجاب خواهران خواهدشد.» (شهيد علي اصغر پور فرح آبادي)«شما خواهرانم و مادرانم: حجاب شما جامعه را از فساد به سوي معنويت و صفا مي كشاند.»

(شهيد علي رضائيان)«از خواهران گرامي خواهشمندم كه حجاب خود را حفظ كنند، زيرا كه حجاب خون بهاي شهيدان است.»

(شهيد علي روحي نجفي)


«مادرم... من با حجاب و عزت نفس و فداكاري شما رشد پيدا كردم.»

(شهيد غلامرضا عسگري)


«اي خواهرم: قبل از هر چيز استعمار از سياهي چادر تو مي ترسد تاسرخي خون من.» (شهيد محمد حسن جعفرزاده)«خواهرم: زينب گونه حجابت را كه كوبنده تر از خون من است حفظ كن.»

(شهيد محمد علي فرزانه)« خواهران ما در حالي كه چادر خود را محكم برگرفته اند و خود راهم چون فاطمه و زينب حفظ مي كنند... هدف دار در جامعه حاضرشده اند.»

(رييس جمهور شهيد محمد علي رجايي)
موضوعات مرتبط: حجاب دانشجویان، داستان با حجاب شدن، جنگ نرم و حجاب، من چادرم را دوست دارم، مطالب خواندنی، کاروان راهیان نور
برچسب‌ها: وصیت های شهدا در مورد حجاب, حجاب و شهدا, حجاب, شهید, چادر
سه شنبه 1392/06/05 .:. 11:59 .:. زینت زن=حفظ حجاب Hejab pix
درباره وبلاگ

این وبلاگ به نیت احیای امر به معروف و نهی از منکر در فضای مجازی و همچنین فضای حقیقی
راه اندازی شده است.

*****
حجاب شما خواهران کوبنده تر از خون سرخ ما است.(وصیت شهدا)

****************
رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمود: خداوند می‏ فرماید:

< ای فرزند آدم اگر چشمت‏ بخواهد تو را به حرام وادار کند ، من پلک‏ها رادر اختیار تو قرار داده‏ام پس آن‏ها را فرو بند >
لوگوي ما
زینت زن=حفظ حجاب((Hejab pix))+عکس+پوستر
امکانات وب